Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Prefabeta“ tai vienintelis TERIVA perdangos gamintojas Lietuvoje. Nuo 2002 m. įkurta įmonė tobulina ir gerina gaminių kokybę bei atnaujina savo gaminamos produkcijos asortimentą.

Įmonė gamina gelžbetonines surenkamas perdangas „TERIVA“ žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybai. Perdangų „TERIVA“ patvarumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą patvirtina tai, kad šios perdangos jau daugelį metų plačiai žinomos ir naudojamos beveik visoje Europoje. Įmonėje dirba ilgametę gamybos patirtį turintys kvalifikuoti specialistai, pabuvoję stažuotėse Europoje.

Mūsų įmonė – tai patikimas partneris, pasirengęs padėti Jums išspręsti įvairius klausimus, susijusius su statomo namo perdengimu ar esamo pastato rekonstrukcija. Mūsų kvalifikuoti specialistai konsultuos Jūs įvairiais statybos klausimais, reikalui esant atvyks į Jūsų statybos objektą. Įvertinus visus galiojančius Lietuvos standartus, norminius ir techninius reikalavimus, taip pat Jūsų pageidavimus ir norus, pateiks Jums kokybišką sprendimą.

 

UAB "Prefabeta" taip pat siūlo įsigyti tokią produkciją:

*  gelžbetonines "L" formos sąramas

*  pamatinius ir sieninius HAUS betoninius blokus

*  šiuolaikinių kaminų sistemas KOLEKT