Apie TERIVA perdangą

Perdangos TERIVA elementai yra sertifikuoti Lietuvoje ir atitinka Europos Sąjungos standartą LST EN 15037 bei ženklinami CE atitikties ženklu.
Perdangos TERIVA – tai sijų ir blokelių perdangos, kurios susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių betoninių ar EPS blokelių bei monolitinio betono, kuris yra liejamas statybos aikštelėje.
Perdangas TERIVA galima naudoti gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybose, kurių kintamosios technologinės apkrovos, priklausomai nuo perdangos tipo, gali būti nuo 4,0 iki 9,4 kN/m2
Perdanga TERIVA - vienas geriausių sprendimų rekonstruojant pastatus. Tokios perdangos tinkamiausios, kai reikia atlikti senesnio pastato rekonstrukciją, vengiant apsunkinti jo esamas sienų ir pamatų konstrukcijas. TERIVA perdangos elementus galima įnešti tiesiog pro langą ar duris, net esant pastato stogui.
Perdanga TERIVA LIGHT - sandari ir šilta stogo konstrukcija, tinkanti A, A+ ir A++ klasės pastatams!

• Jums reikalinga perdanga nuosavam namui ar kitam objektui?
 Norite uždengti šiltą, plokščią stogą?
• O galbūt rekonstruojate senesnės statybos pastatą ar butą palėpėje?

     Jei nors į vieną klausimą atsakėte TAIP, tuomet siūlome Jums peržiūrėti šį trumpą pristatymą ir susipažinti su TERIVA perdangos panaudojimo galimybėmis!

TERIVA Prezentacija

Peržiūrėti ar parsisiųsti TERIVA pristatymą PDF formate: 
spausti čia