LYGINANT SU PERDANGOS PLOKŠTĖMIS

1). Pagrindinis privalumas – tai, kad TERIVA perdangą galima sumontuoti tiesiog rankomis, nereikia jokių sudėtingų įrengimų ir kranų. Ji surenkama iš atskirų mažagabaritinių elementų. Elementai yra lengvi: 1 m g/b sijos sveria tik 12 kg, o blokelis , priklausomai nuo perdangos tipo 17-19 kg., TERIVA LIGHT blokelis 2 kg. Užtat perdangos plokštės (PTK) be krano pagalbos neužkelsite ant mūro. 

 2). Transportavimas. Transportuojant plokštes į objektą 13 m ilgio sunkvežimiu pavyks pristatyti apie 70 m2. Perdangos TERIVA su 13 m sunkvežimiu galima pristatyti nuo 160 - 200 m2 , TERIVA LIGHT perdangos elementų iki 500 m2.

3). Pristačius plokštes į objektą, be krano jų neiškrausi, o TERIVA gaminius lengvai galima iškrauti tiesiog rankomis.

4). Prieš dedant plokštes ant mūro reikia įrengti vainiką, konstruktyvo sutvirtinimui. Vainiko įrengimas atima brangaus laiko ir tai dar papildomos išlaidos.

5). Perdanga TERIVA yra žymiai lengvesnė už plokštes (PTK). TERIVA perdangos 1 m2 svoris su betono sluoksniu apie 260 kg. Plokštės PTK su išlyginamuoju betono sluoksniu sveria apie 380 kg. Gauname 120 kg skirtumą. Dengiant 200 m2 plotą perdanga TERIVA, sutaupoma 24 tonos svorio!

6). Esant rekonstrukcijai TERIVA perdangos elementus galima įnešti tiesiog pro langą ar duris. Plokštės rekonstrukcijoje, esant stogui, nepanaudosi.

7). Perdangos plokštės dirba kaip atskiri elementai, taigi laikui bėgant dažnai atsiranda siūlių įtrūkimai tarp plokščių. TERIVA perdanga dirba kaip vienas elementas ir eksploatuojant neatsiranda jokių įtrūkimų.

8). Su perdangos plokštėm, kaip su standartiniu gaminiu yra sunkiau perdengti namą taip, kad mažiau liktų monolito ruožų, kurie žymiai pakelia perdangos kainą. Su perdanga TERIVA monolitinių ruožų nelieka arba jie lieka labai maži.


9). Perdangos TERIVA ilgius galima reguliuoti, nes sijos ir blokeliai yra lengvai pjaustomi tiesiog statybos objekte (su kampiniu šlifuokliu). Projektuotojai ir konstruktoriai turi galimybę įgyvendinti pačius įvairiausius kliento pageidavimus bei norus, kuriant namo ar pastato projektą. Gali būti pasirinkti ir nestandartiniai ilgiai.

10). Perdangos TERIVA sijos įleidžiamos į metalinį profilį (perdanga formuojama viename aukštyje).